Özel Sema Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu 2002 Nisan’da İzmir Karşıyaka da hizmete girmiştir. 1997 yılından beri Sürücü Kursu sektöründe kurucu olarak bulunan Sema Çöllü’nün yılların verdiği deneyim ve Karşıyakalı olması sebebiyle Karşıyaka ilçesinde bilinçli araç kullanmayı öğrenmek isteyen kişilere hitaben alternatif bir yer olarak hizmete girmiştir. Butik bir mekâna sahip olan Sema Sürücü Kursu Karşıyaka Merkez Şubesinde çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir.
2004 Yılında ailemize Katılan Sema Sürücü Kursu Kuşadası Şubesi kısa süre içerisinde verdiği hizmet ve kaliteden dolayı hızlı bir şekilde yükselişe geçerek yıllarını bu işe veren birçok kurumun seviyesine kısa sürede ulaşarak ve kendini sürekli yenileyerek emin adımlarla ilerlemektedir. Kuşadası Şube’sinin genel yönetimi Sema Sürücü Kurslarının Kurucusu Sema Çöllü’nün kızı Belgin Saçıkara’ya aittir.

Karşıyaka’da adaylarımızın gereksinimlerini karşılayabilmek için Merkezimize yalnızca 2 dk yürüme mesafesinde Sema Sürücü Kursu Motosiklet Akademisi Şubemiz ailemize katılmıştır.

Her geçen gün eğitim için yaptığımız araştırmalar ve yatırımlarla Karşıyaka dan tüm dünyaya açılan bilinçli sürücüleri yetiştirmekten gurur duyuyoruz.

EMNİYETİNİZ VE GÜVENLİĞİNİZ İÇİN…