Sema ÇÖLLÜ
Özel
Sema Sürücü Kurslarının kurucusu

   İzmir/Karşıyaka’da yaşamaktadır.1997 yılından beri sürücü kursu sektöründe bulunmaktadır. Bir kız iki erkek toplam üç çocuğa sahip olup 3’üde sürücü kursu sektöründe çalışmaktadır. Belgin Hanım (Sema Sürücü Kursu Kuşadası Şb.) , Evren Bey (Evren Sürücü Kursları) , Cem Bey (Sema Sürücü Kursu). Aktif bir yaşantıya sahip olan Sema Hanım çeşitli derneklerde üyelikleri olduğu gibi zaman içerisinde yöneticiliklerini de kendine görev edinmiştir. B sınıfı ehliyeti mevcuttur.

Sema Sürücü Kursu

Belgin SAÇIKARA
Özel Sema Sürücü Kursu Kuşadası Şubesi Sorumlusu

İzmir doğumlu. Aydın/Kuşadası’nda yaşamaktadır. 2 çocuk annesi olan Belgin Hanım 2006 yılından beri Kuşadası Şubesinin yönetimini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda Direksiyon Usta Öğreticiliği Sertifikalarıda mevcuttur. İleri seviyede Almanca ve İngilizce bilmektedir. B/A2 sınıfı ehliyetleri mevcuttur.

Sema Sürücü Kursu

Cem ÇÖLLÜ
Özel Sema Sürücü Kursu İnsan Kaynakları Sorumlusu

26.02.1986 İzmir/Karşıyaka doğumlu. Küçük yaşlardan beri aile şirketinde Sürücü Kursu işleyişiyle alakalı tecrübeler kazanmıştır. Halkla İlişkiler Fakültesi ve İşletme mezunudur. İleri düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Almanca-Fransızca bilmektedir. Trafik ve Çevre Bilgisi Usta Öğreticiliği – Direksiyon Eğitimi Usta Öğreticiliği  National Safety Council güvenli ve ileri sürüş tekniği eğitimleri sertifikalarına sahiptir. Sürücü Kursunun genel işleyişiyle alakalı Bütün konulara hâkimdir. A2/E/D sınıfı sertifikaları mevcuttur.